Unikátní zážitek! Ranní rozbřesk se snídaní na Stezce korunami stromů

Jsou věci, které člověk zažije a vidí na vlastní oči jen jednou v životě. A jsou také věci, které člověk může zažít dokonce jako úplně první na světě.

Kombinaci obojího vám nabídneme v sobotu 25.května na Stezce korunami stromů Krkonoše, kdy pořádáme unikátní ranní prohlídku Stezky, která vyvrcholí pozorováním východu slunce z vyhlídkové věže vysoké přes 40 metrů. Pro fotografy naprosto výjimečná příležitost! A aby na vás na vrcholu Stezky nečekal „pouze“ úsvit, budeme pro vás mít připravenou také snídani, kávu a čaj, které si budete moci vychutnat přímo během rozbřesku. (snídaně je již započtená v ceně vstupenky)

Nic podobného jsme ještě na žádné Stezce nezorganizovali, takže máte jedinečnou možnost být průkopníky a získat zážitek, který jen tak někdo nemá.

Stezkou vás provede průvodce ze Správy krkonošského národního parku a podělí se s vámi o odborný výklad na téma ptactvo Krkonoš a sdělí vám také pár zajímavostí o probouzení lesa a blahodárného vlivu slunce na přírodu.

Nařiďte si tedy budíky, sraz na Stezce je naplánovaný na 4:30 ráno, samotný rozbřesk by pak měl začít pět minut před pátou hodinou.

Těšíme se na vás!

Objednávat můžete zde