Pro skupiny

Školy

Krkonošská Stezka korunami stromů ráda přivítá milé návštěvníky z mateřských,  základních i středních škol.

Nabízíme vám tu nejlepší učebnu pod korunami stromů. Děti mohou vykládanou látku zažít na vlastní kůži, naučí se vnímat přírodu a rozumět jí. Pochopí, co dělá les lesem,  kdy se bude sám obnovovat, kdy hodně a málo vydrží, a co musí a co nesmí člověk dělat, aby mu les vydržel. Poznáte vřetenovku – malého šneka, který žije jen v Krkonoších a brouka kůrovce, se kterým mohou být problémy.  Zvláštní program je zaměřený na půdu v lese. Programy zapadají do rámcově vzdělávacích programů všech stupňů škol.       

Pedagogové uvítají množství informačních tabulí jak s textem, tak i s obrázky, kterým porozumí i nejmenší děti. Zcela unikátním zážitkem pak bude pro děti podzemní expozice nacházející se pod hlavní vyhlídkovou věží, kde uvidí celý kořenový systém stromů, složení půdy i její živé organismy.

K dispozici je i školený personál Stezky, který vám pomůže s organizací i dalšími záležitostmi kolem vaší návštěvy v Krkonošském národním parku. V místě je i restaurační zařízení.

V případě, že budete mít zájem o průvodce, stačí v dostatečném předstihu jeho služby objednat přes e-mail SKSK.pruvodci@krnap.cz. Cena na skupinu činí 600 Kč.

Větší skupiny

Chcete do korun vyrazit ve větší skupině a ještě k tomu využít služeb průvodce?

Pokud je vás více než 15, máme pro vás zvýhodněné vstupné. K 25 zakoupeným vstupenkám navíc poskytujeme dva vstupy na Stezku korunami stromů ZDARMA.

V případě, že budete mít zájem o průvodce, stačí v dostatečném předstihu jeho služby objednat přes e-mail SKSK.pruvodci@krnap.cz. Cena na skupinu činí 600 Kč.

Větší výpravy rozdělíme na menší skupiny (do 30 osob) tak, abyste si mohli výklad užít na maximum.

Ceník pro skupiny

Skupiny nad 15 osob (cena za osobu) 180 Kč
Skupina zlevněná
(děti 3 – 14 let, osoby starší 65 let,ZTP/P + doprovod zdarma)
150 Kč
Průvodce
(cena za skupinu do 20 osob, na objednání)
600 Kč
Tobogán
(od 6 let)
50 Kč

K 25 zakoupeným vstupenkám poskytujeme 2 vstupy na Stezku korunami stromů ZDARMA.