Slavnostní otevření nového dětského hřiště Emilův lesní svět u Stezky korunami stromů Krkonoše

Slavnostní otevření nového dětského hřiště Emilův lesní svět u Stezky korunami stromů Krkonoše

5.května

Slavnostní otevírací den plný her Stezka připravila ve spolupráci s trutnovskou agenturou Vosa, která zajišťuje zábavu pro děti i dospělé již o od roku 1999. Bohatý animační program vedený Veronikou Vosáhlovou zapojí děti do písniček, tanečků a různých her pro všechny věkové kategorie. Program zpestří tombola, ve které je možné vyhrát spoustu zajímavých cen. Na děti se budou těšit maskoti Stezky Emil s Emilkou, kteří by si samozřejmě tak výjimečný den nenechají ujít.

 

Dobrou zprávou je, že Emilův lesní svět je pro návštěvníky Stezky zcela zdarma. Stačí se prokázat zakoupenou vstupenkou na Stezku korunami stromů. Výjimkou je slavnostní otevírací den, kdy jsou vítáni i ti, co pouze prochází kolem. 

 

V Emilově lesním světě se děti na rozloze 1200 m2 zabaví na unikátních prolézačkách, které svými názvy tematicky zapadají do přírodě blízkého konceptu celé Stezky. Zaječí trampoška, medvědí lezecká stěna či pavoučkův domeček jsou jen malou ochutnávkou. Celkem zde najdou 11 dílčích prvků. Na hřišti nebudou chybět skluzavky, houpačky, pískoviště ani prolézačky všeho druhu. Součástí bude i minifarma, do které bude možné vkročit, přátelské kozy a ovce si pohladit, případně se účastnit jejich krmení.

 

Pokud dětem při zábavě v Emilově lesním světě vyhládne, mohou se občerstvit ve venkovním Lestánku či v restauraci Stezky,  ze které je do herního parku přímý přístup. Rodiče tak mohou trávit čas na restaurační venkovní terase a mít svá dítka neustále pod dohledem.

Partneři