Stezka se opět otevírá návštěvníkům

Stezka se opět otevírá návštěvníkům

7.prosince

Stezka korunami stromů Krkonoše se svým návštěvníkům opět otevřela dnes, v pondělí 7. prosince. Návštěvníci si tak mohou znovu užít naučnou Stezku v  krásné krkonošské přírodě, se zimními výhledy do krajiny a na čerstvém vzduchu. Navíc Stezka prodloužila platnost již zakoupených nevyčerpaných dárkových poukazů.

Na návštěvníky ode dneška opět čeká krkonošská Stezka korunami stromů se vším, co za standardních okolností nabízí. Během naučné procházky po Stezce, která je celá bezbariérová, návštěvníci vystoupají až do výšky 45 metrů na vyhlídkovou věž, kde se jim rozprostře výhled do krásné krkonošské zimní krajiny. Pro ty, kdo by se po procházce rádi ohřáli, bude otevřena restaurace s tradiční českou kuchyní. Samozřejmě při zachování stávajících bezpečnostních podmínek. Otevřen bude také obchod, kde lze bez front a tlačenic zakoupit i nápadité vánoční dárky. Kromě suvenýrů totiž nabízí zábavné knihy pro děti, řadu regionálních produktů z keramiky a dřeva nebo stylové turistické oblečení do každého horského počasí.

Informace návštěvníkům, kteří ještě nestihli vyčerpat již zakoupené dárkové poukazy platné do konce roku 2020 - platnost těchto poukazů je prodloužena do konce března 2021 a tak si budou moci vychutnat návštěvu Stezky v bílém zimním kabátě. Návštěvníci mohou svým blízkým také nakupovat dárkové poukazy s platností na celý příští rok. V prodeji jsou v eshopu, na webových stránkách Stezky a od pondělí budou k dostání i přímo na Stezce a to pro jednotlivce i rodiny. Od ledna bude možné nově zakoupit také celoroční permanentku pro pravidelné návštěvníky, kteří si výhledy ze Stezky rádi dopřávají napříč ročním obdobím.

Partneři