UTEČTE OD SHONU DO KRKONOŠ

UTEČTE OD SHONU DO KRKONOŠ

17.prosince

Novoroční zvonění a čočková polévka pro štěstí

Vánoce nejsou to jediné, co nás v blízké době čeká. Přijďte se poohlédnout za uplynulým rokem a přivítat ten nadcházející na Stezku korunami stromů, kde proběhne 1.ledna 2022 již tradiční novoroční zvonění. Pro návštěvníky bude připravena na vrcholu vyhlídkové věže Stezky zvonička, kde budou moci symbolicky zazvonit sobě i blízkým pro štěstí v novém roce. Příjemným benefitem pro novoroční návštěvníky bude také podávání tradiční čočkové polévky, díky níž se lidí drží štěstí a peníze. Polévka je bude zdarma čekat na konci Stezky v restauraci, kde se jí navíc po výstupu na zimní Stezku příjemně zahřejí.

Pozor: Dnes, tedy 17. prosince. 2021, bude uveden do plného provozu nový úsek dálnice D11 z Hradce Králové do Jaroměře, díky kterému se zlepší dostupnost celé lokality Janských lázní, a tedy i krkonošské Stezky korunami stromů.

Stezka se na své zákazníky těší každý den od 9:30 do 16:00 a mimo jiné může být také volbou pro ty, co si neví rady s výběrem vánočních dárků. Nechte se inspirovat v místním dárkovém obchodě, kde naleznete dárečky pro všechny věkové kategorie. Jednou z možností může být dárkový poukaz pro jednotlivce či celou rodinu s platností na celý příští rok, kterým zajistíte svým blízkým příjemný zážitek na Stezce. Poukazy jsou dostupné ke koupi také online na webových stránkách Stezky.

Partneři