Kapela The Tap Tap má nový videoklip. Závodí v něm na vozíčcích na Stezce korunami stromů.

5.září

Hudební kapela The Tap Tap složená ze studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu natočila nový videoklip ke své oblíbené písničce Simulanti z alba Noha na kolejích, ve které si dělá legraci z vozíčkářských „útrap“, kdy se zkrátka nemůžou jen tak zvednout z vozíčku. V refrénu zase připomíná, že „věci se mají dělat pořádně“.

Hlavní roli ve videoklipu, samozřejmě kromě samotné kapely, sehrála tentokrát netradičně stavba. A to ne ledajaká. Konstrukcí i pojetím velmi netradiční – Stezka korunami stromů v Janských Lázních v Krkonoších. „Taptapáci“ se po ní doslova proháněli na vozíčcích, jelikož v rámci videoklipu uspořádali malé závody s názvem „Kdo přežije, vyhraje“. Kdo přežil a kdo vyhrál, se dozvíte v samotném videoklipu.

Letošní vyvrcholení spolupráce

Natáčení videoklipu s kapelou The TapTap pro nás byla obrovská zábava a letošní vrchol dlouhodobé spolupráce, kterou s ní máme. Ročně kapelu podporujeme i finančně, a to částkou 200 tisíc korun,“ říká Zdeněk Pop, ředitel marketingu Stezky korunami Stromů, a dodává: „‚Taptapáci‘ jsou úžasní lidé s velkou pozitivní energií. Je skvělé pozorovat, jakým způsobem dokáží lidi rozveselit a motivovat.“ Stezka chce podle něj skrze spolupráci s „taptapáky“ inspirovat zdravotně indisponované lidi k pozitivnímu přístupu k životu a případně i návštěvě Stezky, jejíž bezbariérovost natáčení videoklipu úspěšně prověřilo.

 

VIDEOKLIP K PÍSNIČCE SIMULANTI KAPELY THE TAP TAP MŮŽETE ZHLÉDNOUT ZDE.